AUTSAIDER CÒMIC


DIJOUS 12 D’ABRIL

Mr Kern: 12:30
Mr Kern :18:00

DIVENDRES 13 D’ABRIL

Mr Kern: 12:30
Victor Puchalski: 13:30
Magius:  17:00
Mr Kern : 18: 00
Magius:  19:30
Victor Puchalski: 19:30

DISSABTE 14 D’ABRIL

Magius: 12:00
Mr Kern 12:30
Victor Puchalski: 13:00
Furillo 13: 30
Magius: 17:30
Furillo: 18:00
Victor Puchalski : 19:00

DIUMENGE 15 D’ABRIL

Furillo 11:00
Magius 12:00


BANG MAMUT


DIJOUS 12 D’ABRIL

18:00-19:00: Abraham Martínez

DISSABTE 14 D'ABRIL

11:00-12:00: Marta Cunill
12:00-13:00: Santi Selvi i Pep Brocal
13:00-14:00: Artur Laperla i Sergi Moresco
17:00-18:00: Artur Laperla i Marta Cunill
18:00-19:00: Sergi Moresco

DIUMENGE 15 D’ABRIL

11:00-13:00: Santi Selvi
12:00-13:00: Pep Brocal
13:00-14:00: Artur Laperla
16:00-17:00: Marc Brocal i Cécile Bonbon
17.00-18.00: Marc et Laurence i Marc Clamens


CASA DEL LLIBRE


DIJOUS 12 D’ABRIL

17:00 - 18:00 Jaime Calderón

DIVENDRES 13 D'ABRIL

17:00 - 18:00  José Ramón i Jesús Herranz
18:00 - 19:00  Diaz Vizoso
19:00 - 20:00  Sara Soler

DISSABTE 14 D'ABRIL

11:00 - 12:00  Kim i Antonio Altarriba
12:00 - 13:00  María Hesse
13:00 - 14:00  Josep Salviá
17:00 - 18:00  Bernet,  Jaime Martín
18:00 - 19:00  Laura Mesa
19:00 - 20:00  Zidrou

DIUMENGE 15 D’ABRIL

11:00 - 12:00  Cera i Ramis
13:00 - 14:00  Agustín Comotto, Bartolomé Seguí
17:00 - 18:00  Ruth Bernárdez
18:00 - 19:00  Raquel Riba


DIÁBOLO EDICIONES


DIJOUS 12 D’ABRIL

12:00-13:30: Jordi March
13:30-15:00: Nacho Castro
18:00-19:00: Josep Busquet
19:00-20:00: Guillem Medina

DIVENDRES 13 D’ABRIL

12:00-13:30: Jorge Gard
12:30-14:00: Isaac Casanova
15:30-16:30: Igor e Ivanper
16:30-18:00: Marcial Toledano
16:30-18:00: Santipérez i Mannfred Salmon
18:00-19:30: Raquel Lagartos i Julio César Iglesias

DISSABTE 14 D’ABRIL

11:00-12:30: Marcial Toledano
11:00-12:30: Raquel Lagartos i Julio César Iglesias
12:30-14:00: Josep Salvia
12:30-14:00: José Fonollosa
14:00-15:30: e Ivanper
16:00-17:00: Juaco Vizuete i Juan Aguilera
16:00-17:00: Bart Torres i Josep Oliver
17:00-18:30: Josep Salvia
17:00-18:30: Raquel Lagartos i Julio César Iglesias
18:30-20:00: José Fonollosa
19:00-20:00: Bart Torres i Josep Oliver

DIUMENGE 15 D’ABRIL

11:00-12.30: Marcial Toledano
11:00-12:30: Josep Salvia
12:30-14.00: José Fonollosa
12:30-14:00: Igor e Ivanper
17:00-18:00: Sergi Llorens
17:00-18:30: Raule i Roger Ibáñez
18:30-19:30: Javier Millán


DIBBUKS


DIJOUS 12 D’ABRIL

17:00- El Torres, Nacho Arranz, Horacio Altuna  i Kiko Da Silva
18:30- Damián & Àlex Fuentes i Varios autores

DIVENDRES 13 D'ABRIL

11:00- Nacho Arranz
12:30- Colo, El Torres i Àlex Fito
17:00- Fabrice Parme , Colo, Mike Bonales, Horacio Altuna, Kiko Da Silva
18:30- Damían & Álex Fuentes,  El Torres & Fran Galán i Dani Gove

DISSABTE 14 D'ABRIL

11:00- Damián & Àlex Fuentes, Colo, Mike Bonales
12:30- Fabrice Parme, Álex Fito, El Torres & Fran Galán
17:00- Colo, Nacho Arranz, Dani Gove, Jesús Alonso Iglesias
18:30- El Torres & Fran Galán, Frank Pé, Fabrice Parme

DIUMENGE 15 D’ABRIL

11:00- Damián & Álex Fuentes, Dani Gove, Jesús Alonso Iglesias
12:30- El Torres & Fran Galán, Fabrice Parme
17:00 Fabrice Parme, Colo, Nacho Arranz
​​​​​​​18:30- Varios autores


DOLMEN EDITORIAL


DIJOUS 12 D’ABRIL

17.00-18.00: Ángel de la calle
18.00- 19:30: Rafa Vaquer

DIVENDRES 13 D’ABRIL

11.00-12.00: Rafa Vaquer
11.00- 12.00: Ángel de la calle
12.00-14.00: Loulogio
16.00-17.00: Ifrabe
17.00-18.00: Enrique Vegas
17.00-18:00: Doc Pastor
17.00-19.00: Nacho Fernández
18.00-19.00: Loulogio

DISSABTE 14 D’ABRIL

11.00-12.00: Ifrabe
11.00-12.00: Ruth
12.00-13.00: Nacho Arranz
12.00 -14.00: Enrique Vegas
12.00-14.00: Loulogio
16.00-17.00: Ifrabe
17.00-19.00: Loulogio
17.00-19.00: Enrique Vegas
18.00-19.00: Doc Pastor

DIUMENGE 15 D’ABRIL

11.00-12.00 Enrique Vegas
12.00-13.00 Ifrabe
12.00-13.00 Ruth
13.00-14.00: Loulogio


ECC EDICIONES


DIJOUS 12 D’ABRIL

17:00-18:00: Jaime Delano
18:00-19:00: David Lloyd
19:00-20:00: Dave McKean

DIVENDRES 13 D'ABRIL

12:00-13:00: Shea Fontana
16:00-17:00: Jaime Delano
17:00-18:00: David Lloyd
18:00-19:00: Dave McKean

DISSABTE 14 D'ABRIL

12:00-13:00: Shea Fontana
13:00-14:00: Jaime Delano
16:00-17:00: David Lloyd
19:00-20:00: Dave McKean

DIUMENGE 15 D’ABRIL

12:00-13:00: Shea Fontana
13:00-14:00: Dave McKean
17:00-18:00: Jaime Delano
18:00-19:00: David Lloyd


EDICIONES BABYLON


DIJOUS 12 D’ABRIL

10.30-12.00 : Daniel Alarcón
16.00- 17.30: XianNu
17.30-19.30: Daniel Alarcón

DIVENDRES 13 D’ABRIL

10.30-12.00: Daniel Alarcón
12.00-13.00: Javier Bolado
16.00-17.30: Jorge Monreal / Esther Lecina
17.30-19.00: Maliki / XianNu

DISSABTE 14 D’ABRIL

10:30-12.00: Esther Lecina / Jorge Monreal
15.30-16.30: Javier Bolado
16.00-17.30: Daniel Alarcón / Jorge Monreal
17.30-19.00: Maliki / XianNu

DIUMENGE 15 D’ABRIL

10.30-12.00: Jorge Monreal
11.00-12.00: Laurielle
16.00-17.30: XianNu
17.30-19.00: Esther Lecina


EDICIONES GIGAMESH


DIVENDRES 13 D'ABRIL

18:00: Cels Piñol i Pak Gallego

DISSABTE 14 D'ABRIL

18:00: Cels Piñol i Pak Gallego


EDITORIAL CUOCIO


DISSABTE 14 D'ABRIL

18:00h - Carmen Guzman
19:00h - Mariano Casas


FANDOGAMIA


DIJOUS 13 D’ABRIL

16:00 : Xian Nu Studio

DIVENDRES 14 D’ABRIL

16:00 : Cristian Timoneda i Iván Roca
17:00 : Oriol Jardí i Jordi March
17:30 : Xian Nu Studio
17:30 : Maliki
18:00 : Rubén Fdez.
19:00 : Xavier Águeda

DISSABTE 14 D’ABRIL

11:00 : Sergio Morán i Ulises Lafuente
12:00 : Javi Bóinez, Raúl Salazar i Sixto X. García
13:00 : Xavier Águeda
14:00 : Cristian Timoneda i Iván Roca
16:00 : Oriol Jardí i Jordi March
17:00 : Michael Perrinow i Álvaro Terán
17:30 : Xian Nu Studio
17:30 : Maliki
18:00 : Javi Bóinez, Raúl Salazar i Sixto X. García
19:00 :Rubén Fdez.

DOMINGO 16 DE ABRIL

13:00 : Michael Perrinow i Álvaro Terán
16:00 : Xian Nu Studio
17:00 : Sergio Morán i Ulises Lafuente
18:00 : Cristian Timoneda i Iván Roca


GOBIERNO DE ARAGÓN


DIJOUS 12 D’ABRIL

18:00 – 19:00: David López

DIVENDRES 13 D'ABRIL

11:00 – 13:00: David López
17:00 – 18:15: El Torres
18:30 – 20:00: Jaume Font
18:00 – 19:30: Jesús Saiz
18:30 – 19:30: Iban Coello
18:00 – 19:30: Albert Monteys

DISSABTE 14 D'ABRIL

12:00 – 13:30: Jesús Saiz
12:30 – 14:00: Iban Coello
11:30 – 13:00: Jaume Font
12:30 – 13:30: Azagra i Revuelta
17:00 – 18:00: David López
17:00 – 18:15: El Torres i Fran Galán
17:00 – 19:00: Jesús Saiz
18:00 – 19:30: Víctor Ibáñez

DIUMENGE 15 D’ABRIL

12:30 – 14:00: Sergio Dávila


LA CÚPULA


DIVENDRES 13 D’ABRIL

16.00-17.30: Ana Oncina i Chema Peral
17.30-19.00: Tillie Walden i Ralf König

DISSABTE 14 D’ABRIL

11.30-13.00: Tillie Walden i Ana Oncina
13.00-14.00: Lorenzo Montatore
16.00-17.30: Ralf König
17.30-19.00: Tillie Walden, Martín Tognola i Ramón Pardina
19.00-20.00: Atilio

DIUMENGE 15 D’ABRIL

11.30-13.00: Ralf König i Ana Oncina
13.00-14.00: Lorenzo Montatore i Marcello Quintanilha
16.00-17.30: Martín Tognola, Ramón Pardina i Chema Peral
17.30-19.00: Paranoidland


LETRABLANKA


DIVENDRES 13 D’ABRIL

16.00-17.00: Toni Kudo
17.00-18.00: Sara Jotabé
18.00-19.00: Jöse Sénder

DISSABTE 14 D’ABRIL

10.30-11.30: Sara Jotabé
11:30-13.00: Nacho Fernández
16.00-17.00 Toni Kudo
17.00-18.00 Nacho Fernández
18.00 a 19.00 Sara Jotabé

DIUMENGE 15 D’ABRIL

11.00-12.30: Nacho Fernández
17.00-18.00: Jöse Sénder
18.00-19.00 Nacho Fernández


NORMA EDITORIAL


DIVENDRES 13 D’ABRIL

14:30-15:00: Dani Deamo, Raul Deamo, Martin Tognola, Jordi Carrion, Jandro González, Miguel Angel Parra, Iván Ledesna, javi Aragut e Isabel Hierro.
16:30.18:00: Diaz Visozo, Declan Shalvey, Kim, Belén Ortega, Carlos Hernández, Albuquerque, Sagar, Jordi Carrión, Jaime Martín.
18:30-20:00: Giardino, Gabor, Pedro Colombo, Víctor Santos, Miguelanxo Prado, Bartolomé Seguí, Fidel de Tovar, Dani Bermúdez.

DISSABTE 14 D'ABRIL

10:30-12:00: Giardino, Díaz Vizoso, Belén Ortega, Miguelanxo Prado, Carlos Hernández, Albuquerque, David Morancho, Gustavo Rico.
12:30 a 14:00: Declan Shalvey, Víctor Santos, Bartolomé Seguí, Daniel Torres, Kim, Antonio Altarriba, Beroy, Jaime Martín.
16:30-18:00: Díaz Visozo, Zidrou, Oriol Homs, Salva Rubio, Pedro Colombo, Raplh Meyer, Daniel Torres.
18:30-20:00: Giardino, Declan Shalvey, Gabor, Raule, Kim, Antonio Altarriba, Javi Araguz, Isabel Hierro.

DIUMENGE 15 D’ABRIL

10:30-12:00: Díaz Vizoso, Kim, Belén Ortega, Miguelanxo Prado, Carlos Hernández, David Morancho, Sergio Colomino, Jordi Palomé.
12:30 a 14:00: Gabor, Raule, Pedro Colombo, Salva Rubio, Albuquerque, Víctor Ramos, Dáz Canales, Jaime Martín.
16:30 a 18:00: Jandro González, Iván Ledesma, Miguel Ángel Parra, Miguelanxo Prado, Sagar, Aurelie Herrou, Fidel de Tovar, Dani Bermúdez.


OOSO CÓMICS


DIJOUS 12 D’ABRIL

17.00-18.00: Sergio Pérez Moya
18.00-19.00: Olga Resina Pelfort

DIVENDRES 13 D’ABRIL

11.00-12.00: Sergio Pérez Moya
12.00-13. Olga Resina Pelfort

DISSABTE 14 D’ABRIL

11.00-12.00: Sergio Pérez Moya
12.00-13.00: Olga Resina Pelfort

DIMENGE 15 D’ABRIL

11.00-12.00: Sergio Pérez Moya
12.00-13.00: Olga Resina Pelfort


PANINI


DIVENDRES 13 D'ABRIL

16:00 -17:00: Carlos Esquembre
17:00- 18:00: Jordi Bernet , Sara Soler
18:00- 19:00: José Ramón Sánchez,  David Baldeón

DISSABTE 14 D'ABRIL

11:30- 12:30: Josep Salvia , Alberto Sanz
12:00- 13:00: Bonache
12:30 - 14:00: José Ramón Sánchez (Moby Dick)
13:00 - 14:00: Sergio Sandoval
16:00- 17:00: Iban Coello, Carlos Esquembre
17:00- 18:00: David Baldeón,  Bonache
18:00- 19:30: Carlos Pacheco
18:30 -19:30: Josep Salvia (Cisco)
19:30 -20:30: Jordi Bernet , Gabriel Hernández Walta

DIUMENGE 15 D’ABRIL

12:00-  13:00: Albert Xiqués  i Sergio Sandoval
13:00 - 14:00: Sara Soler


PENGUIN RANDOM HOUSE EDITORIAL


DIVENDRES 13 D’ABRIL

17:00-18:00: Alfredo Borés i Ricard Ruiz, Liv Stromquist, Idoia Iribertegui  i Alicia Gallotti
18:00-19:00: Wismichu
18:00-20:00: Maria Hesse

DISSABTE 14 D’ABRIL

11:00-12:00: Liv Strömquist
12:00-14:00: Jan López
17:00-18:00: Alfredo Borés i Ricard Ruiz
17:00-18:00: Laura Mesa
18:00-19:00: Xiomara Correa
​​​​​​​18:00-20:00: Francisco Ibáñez

DIUMENGE 15 D’ABRIL

12:00-13:00: Camille Vannier
12:00-13:00: Xiomara Correa
12:00-14:00: Raquel Riba
12:00-14:00: Juan Carlos Ramis i Joaquín Cera
17:00-19:00: Agustina Guerrero


PLANETA CÓMIC


DIVENDRES 13 D'ABRIL

11.00 - 11.45: Esteban Maroto i Santi Casas
16.00-  17.00: Roy Thomas i Esteban Maroto
17.30-  18.30: Stan Sakai

DISSABTE 14 D'ABRIL

11.00 - 12.00: Stan Sakai
12.00 - 13.00: Toni Fejzula i R.M. Guera
16.00 -17.00: Jan
16.00 -17.00: Presentación novedades planeta
17.30-  18.30: Roy Thomas

DIUMENGE 15 D’ABRIL

11.00- 12.00: Ernest Sala
16.00- 17.00: Masterclass Stan Sakai
17.30- 18.30: Stan Sakai


SEXTORIES


DIJOUS 12 D’ABRIL

16.00 -17.00: Antonio Guardiola
17.00-18.00: Rocío Vidal
18.00 -19.00: Chemi Baralust

DIVENDRES 13 D’ABRIL

12.00-13.00: Antonio Guardiola i Rocío Vidal
16.00-17.00: Chemi Baralust i Gonzalo San Martín
17.00-18.00: Chemi Baralust, Marcel Pérez i Esther Vidal
18.00-19.00: Alvaro García, Gonzalo San Martín i Rocío Vidal
19.00-20.00: Esther Vidal, Álvaro García, Antonio Guardiola

DISSABTE 14 D’ABRIL

12.00-13.00: David Pérez i Gonzalo San Martín
13.00- 14.00: Antonio Guardiola i Rocío Vidal
16.00-17.00: David Pérez, Chemi Baralust, Marcel Pérez
17.00-18.00: Esther Vidal, Álvaro García i Marta Masana
18.00-19.00: Marcel Pérez, Rocío Vidal i Antonio Guardiola
19.00-20.00: Gonzalo San Martín, Marta Masana i Esther Vidal

DIUMENGE 15 D’ABRIL

12.00-13.00: David Pérez, Esther Vidal i Álvaro García


WEST WIND COMICS


DIJOUS 12 D’ABRIL

10:00 - 14:00: Mariano de la Torre

DIVENDRES 13 D'ABRIL

10:00 - 14:00: Mariano de la Torre
17:00 -  19:00: Ferran Xalabarder

DISSABTE 14 D'ABRIL

10:00 - 14:00: Mariano de la Torre
17:00 -  19:00: Ferran Xalabarder

DIUMENGE 15 D’ABRIL

10:00 - 14:00: Mariano de la Torre
16:00 -  18:00: Ferran Xalabarder


Organitzat per:
Saló del Còmic de Barcelona
© 2018 All rights reserved
C/. Palau, 4
08002 Barcelona (Spain)
info@ficomic.com

Aquesta web utilitza galetes (cookies) pròpies i de tercers per oferir una millor navegació. 
Al navegar-hi l'usuari accepta l'ús que fem de les galetes (cookies). 
L'usuari pot evitar la generació de galetes (cookies) i eliminar-les mitjançant les opcions del seu navegador. 
Bloquejar les galetes (cookies) pot implicar que alguns dels serveis i opcions d'aquesta web no funcionin correctament.