ÀREA EXPOSITOR

AACE


Divendres 5 d'abril

12h  Ramón Pereira, UPL, Pere Olivé
17h  Belatz
19h  Belatz

Dissabte 6 d'abril

12h  Belatz, Pere Olivé
14h  Ramón Pereira
17h  Belatz, UPL
19h  Belatz, Ramón Pereira

Diumenge 7 d'abril

12h  Ramón Pereira, UPL, Belatz


Anillo de Sirio


Divendres 5 d'abril

11h - 13h Jordi Bayarri  
17h - 20h  Jordi Bayarri

Dissabte 6 d’abril

11h - 13h Jordi Bayarri  
17h - 20h  Jordi Bayarri

Diumenge 7 d’abril

11h - 13h Jordi Bayarri  
17h - 20h  Jordi Bayarri


Astiberri


Divendres 5 d’abril

11:45h - 13:00h Sole Otero, Albert Monteys, Tyto Alba
13:00h - 14:15h  Pedro Riera, Sagar, José Domingo
16:15h - 17:30h Barbara Yelin, Ivan Batty, Mamen Moreu, Rubén Pellejero
17:30h - 18:45h  David López , David Rubín, Paco Roca, Flavita Banana
18:45h - 20:00h Luis Bustos, Marta Alonso, Cristina Durán, Rubén Fernández

Dissabte 6 d’abril

10:30h - 11:45h  Luis NCT, Rubén Fernández
11:45h - 13:00h Guillermo Corral, Paco Roca, Paco Alcázar, Albert Monteys 
13:00h - 14:15h  Cristina Durán, David Rubín, Elisa Riera , Laura Pacheco
16:15h - 17:30h Jason, Sole Otero, Tyto Alba, Flavita Banana
17:30h - 18:45h  Luis NCT, Alex Orbe, José A. Ledo, David López
18:45h – 20:00h Barbara Yelin, Marta Alonso, Laura Pérez, Paco Alcá

Diumenge 7 d’abril

10:30h - 11:45h  Paco Roca, Guillermo Corral, David Rubín, Barbara Yelin
11:45h - 13:00h Sole Otero, Laura Pérez, Luis NCT, Alex Orbe, José A. Ledo
13:00h - 14:15h  Ivan Batty, Mamen Moreu, Elisa Riera, David López
16:15h - 17:30h Pep Brocal, Luis Bustos, Albert Monteys
17:30h - 18:45h  Ramón Boldú, Pedro Riera, Sagar, Nadar


Casa del Libro


Divendres 5 d’abril

17 - 18h José Luís Martín (Quico Jubilata)
18:30 - 19:30h Ana Penyas (Todas estamos bien)
19 - 20h Rafael Vargas y Fernando Llor (la Pieza)

Dissabte 6 d’abril

11 - 12h Borja Gonzalez Y Cris Daura (The Black Holes)
12 - 13h Javier Cercas/Jose Pablo
12 - 13h Doc Pastor (Batman. Dentro De La Batcueva), Sergio Mora (Las Legendarias Aventuras De Chiquito)
13 - 14h Laia Lopez Y Typex (Andy)
16 - 16:50h Giuseppe Matteoni (Dragonero 1 y 2)
17 - 18h Ana Belen Rivero (Señora), Fermin Solis (Buñuel En El Laberinto De Las Tortugas), Maria Hesse (Bowie / Frida Khalo)
18 - 19h Fernando Dagnino (Smart Girl), Carles Esquembre y Pablo Durán (La Brigada Lincoln / Lorca)
19 - 20h Xavier Besse

Diumenge 7 d’abril

10 - 11h Artur Laperla  (Maldita Casa Encantada)
11 - 12h Fermin Solis (Buñuel En El Laberinto De Las Tortugas)
13 - 14h Sara Soler + Antonio Pampliega (En la oscuridad),Beatriz Enríquez (¿Dónde estás?)
17 - 18h Cristina Triana (Starman)
18 - 19h Raquel Riba (Lola Vendetta Y Los Hombres)


Diábolo Ediciones


Divendres 5 d’abril

12:00-13:00h Miguel Fernández y Manolo Poy (La espada de San Eufrasio)
13:00-14:00h Luis Durán (Orlando y el juego)
13:00-14:30h Guillem March (Summer muse)
16:00-17:00h Álex Ogalla, Santipérez y Álex Nieto (revista Cthulhu)
17:00-18:00h Deamo bros (Serie B)
18:00-19:00h Raquel Lagartos y Julio César Iglesias (Mary Shelley. La muerte del monstruo, La hierba del estío)
19:00-20:00h Luis Durán  (Orlando y el juego)
19:00-20:00h Anna Junyent (Mujeres de Ghibli)

Dissabte 6 d’abril

11:00-12:00h Miguel Fernández y Manolo Poy (La espada de San Eufrasio)
12:00-13:00h Luis Durán (Orlando y el juego)
12:00-13:00h Igor e Ivanper (Robocracia)
13:00-14:00h Josep Salvia y Cecilia Hill (Antonio Machado. Los días azules)
14:00-15:00h César Herce y Salvador Donaire (revista Cthulhu)
15:00-16:00h José Gracia Pont (La Guerra de las galaxias made in Spain)
16:00-17:30h José Miguel Fonollosa (Perros versus gatos)
16:00-17:30h Guillem March (Summer muse)
16:30-17:30h Miguel Fernández y Manolo Poy (La espada de San Eufrasio)
17:30-18:30h Josep Salvia y Cecilia Hill (Antonio Machado. Los días azules)
18:30- 19:30h Raquel Lagartos y Julio César Iglesias (Mary Shelley. La muerte del monstruo, La hierba del estío)

Diumenge 7 d’abril

10:30-11:30h José Gracia Pont (La Guerra de las galaxias made in Spain)
11:30-13:00h José Miguel Fonollosa (Perros versus gatos)
12:00-13:00h Igor e Ivanper (Robocracia)
13:00-14:00h Raquel Lagartos y Julio César Iglesias (Mary Shelley. La muerte del monstruo, La hierba del estío)
17:00-18:00h Juan Aguilera (revista Cthulhu)
18:00-19:00h Guillem Medina Gallardo (Vestidas de papel)


Dolmen Editorial


Divendres 5 d'abril

17h - 18h Enrique Vegas (Han Cholo), Kenny Ruiz (Telémaco)
18h - 19h Manuel H.Martín y Juanma espinosa (Una Historia de perros viejos), Rafa Vaquer (Johny Roqueta) 
19h - 20h Loulogio (Taxus), Ángel Unzueta (Arte de Ángel Unzueta)

Dissabte 6 d'abril

11h - 12h Jaime Visedo (Padre Novato)
12h - 13h Enrique Vegas (Han Cholo), Manuel H.Martín y Juanma espinosa (Una Historia de perros viejos)
13h - 14h Loulogio (Taxus), Kenny Ruiz (Telémaco), Quim Bou (Balears Abans i ara)
16h - 17h Jaime Visedo (La vida padre)
17h - 18h Enrique Vegas (Han Cholo), Manuel H.Martín y Juanma espinosa (Una Historia de perros viejos) 
18h - 20h Loulogio (Taxus), Kenny Ruiz (Telémaco)

Diumenge 7 d'abril

12h - 13h Enrique Vegas (Han Cholo)
12h - 14h Jaime Visedo (Padre Novato)
13h - 14h Kenny Ruiz (Telémaco), Loulogio (Taxus)


ECC Ediciones


Divendres 5 d'abril

10:30-12:00h Jordi Pastor y Danide (MÁCULAS)
11:15 - 12:00 h IGOR KORDEJ, sesión 1
12:00 – 13:00 h FERNANDO BLANCO, sesión 1
12:00-14:30h Andrea y Josep Busquet  (NOTHIN' PERSONAL)
12:30 - 13:15 h IGOR KORDEJ, sesión 2
13:15 – 14:00 h FERNANDO BLANCO, sesión 2
15:30-18:0h Enrique Fernández (NIMA), Roc Espinet (CHICA Y LOBO)
16:00 – 16:45 h DEVIN GRAYSON, sesión 1
17:15 – 18:00 h DEVIN GRAYSON, sesión 2
17:00 – 17:45 h MIKEL JANÍN, sesión 1
18:00 – 19:00 h LEE BERMEJO, sesión 1
18:00-20:00h Caro Waro (CREPANQUINE VOL.1), Andrea y Josep Busquet  (NOTHIN' PERSONAL)
19:15 – 20:00 h LEE BERMEJO, sesión 2

Dissabte 6 d'abril

10:30-12:00h Enrique Fernández (NIMA), Caro Waro (CREPANQUINE VOL.1), Roc Espinet (CHICA Y LOBO)
12:00-14:30h Andrea y Josep Busquet  (NOTHIN' PERSONAL), Jonatan Cantero (KOROKKE)
13:00 – 14:00 h FERNANDO BLANCO, sesión 1
13:15 – 14:00 h ALBERT MONTEYS
15:30-18:0h Jordi Pastor y Danide (MÁCULAS), Caro Waro (CREPANQUINE VOL.1)
16:00 – 17:00 h LEE BERMEJO, sesión 1
17:15 – 18:00 h LEE BERMEJO, sesión 2
17:00 – 17:45 h MIKEL JANÍN, sesión 1
18:00-20:00h Andrea y Josep Busquet  (NOTHIN' PERSONAL), Jonatan Cantero (KOROKKE)
18:15 – 19:00 h MIKEL JANÍN, sesión 2
17:45 – 18:30 h IGOR KORDEJ, sesión 1
19:00 – 19:45 h IGOR KORDEJ, sesión 2
18:00 – 18:45 h FERNANDO BLANCO, sesión 2
19:15 – 20:00 h DEVIN GRAYSON, sesión 1

Diumege 7 d'abril

10:30-12:00h Andrea y Josep Busquet  (NOTHIN' PERSONAL), Jonatan Cantero (KOROKKE)
11:00 - 12:30h Rafael Albuquerque  
11:15 – 12:00 h DEVIN GRAYSON, sesión 1
12:00-14:00h Enrique Fernández (NIMA), Caro Waro (CREPANQUINE VOL.1), Roc Espinet (CHICA Y LOBO)
12:30 – 13:15 h DEVIN GRAYSON, sesión 2
12:00 – 13:00 h LEE BERMEJO, sesión 1
13:15 – 14:00 h LEE BERMEJO, sesión 2
16:00 – 17:00 h FERNANDO BLANCO, sesión 1
17:15 – 18:00 h FERNANDO BLANCO, sesión 2
17:15 – 18:00 h IGOR KORDEJ, sesión 1


Ediciones Babylon


Divendres 5 d'abril

17 - 19 h Daniel Alarcón

Dissabte 6 d'abril

11 - 12:30 h  JOS 
12:30 -14 h Daniel Alarcón y Javier Bolado
17-19 h  Alex Martínez y Xavier Bonet
19-20 h Daniel Alarcón

Diumenge 7 d'abril

11 - 12:30 h  Javier Lacomba
12:30 -14 h Daniel Alarcón y Javier Bolado
17-19 h Daniel Alarcón


Ediciones La Cúpula


Divendres 5 d'abril

18 - 19 h Chema Peral
19 - 20 h Max

Dissabte 6 d'abril

11:30 - 12:30 h Montse Batalla y Xevidom
12:30 - 13:30 h Daniel Clowes
16:30 - 18 h Ana Oncina
17 - 18h Sebas Martín
18 - 19 h Max y Aroha Travé
19 - 20 h Núria Tamarit y Anabel Colazo

Diumenge 7 d'abril

11:30 - 12:30 h Núria Tamarit 
12:30 - 13:30 h Daniel Clowes
16 - 17 h Martín Tognola y Ramon Pardina
17 - 18 h Aroha Travé


Editorial Cuocio


Divendres 5 d’ abril

16h - 17h Carmen Guzman & Jöse Sender
17h - 19h Rodrigo Vázquez & Vicente Damian
18h - 19h Manu Gutiérrez & Rubén Gil & Toni Solanes

Dissabte 6 d’abril

11h - 12h Rodrigo Vázquez & Marta Massana
12h - 13h  Vicente Damian
12h - 14h  Sergio Bleda
16h - 17h  Ulises Ponce & Carmen Guzman
16h - 18h  Sergio Bleda
17h - 18h  Rodrigo Vazquez
18h - 20h  Rubén Gil, Roberto Malo, Jöse Sender, Manu Gutierrez, Toni Solanes, Marta Massana ( HISTORIAS ¨CASI¨NEGRAS)

Diumenge 7 d’ abril

11h - 12h Marta Massana
12h - 13h Manu Gutiérrez & Toni Solanes
16h - 17h Ulises Ponce
17h - 18h Carmen Guzman
18h - 19h Manu Gutiérrez


Fandogamia


Divendres 5 d'abril

 17 - 18h Rubén Fdez.
18 - 19h Jordi March y Oriol Jardí
19 - 20h Cristian Timoneda

Dissabte 6 d'abril

12 - 13h Jordi March y Oriol Jardí
13 - 14h Joaquín Guirao - Clara Patiño
17 - 18h Perrinow  -  Julio Serrano
17 - 18h Joaquín Guirao - Clara Patiño

Diumenge 7 d'abril

12 - 13h Perrinow - Joaquín Guirao
13 - 14h Clara Patiño
17 - 18h Julio Serrano


Fnac


Divendres 5 d'abril

17h Fermín Solís, Juan Berrio , María Herreros, Miguelanxo Prado, Pedro J. Colombo y Salva Rubio, Rafael Vargas
18h Juan Gallego, Laura Pacheco, Elisa Ancori , Mikel Janin*, Keko, Kim, Antonio Altarriba
19h Jape, Timothé Le Boucher

Dissabte 6 d'abril

11h María Hesse , Marta Alonso, Laura Pérez, Daniel Torres, Francis Porcel
12h Borja González , Agustina Guerrero, Marta Alonso, Laura Pérez, Rubén Pellejero
13h Cris Daura, Jaime Visedo, Devin Grayson*, Pablo Caballo y Fernando Llor, Sergio Mora, Jaime Martín , Carlos Puertas
16h Tute, Manuel H. Martin y Juanma Espinosa, Sara Soler
17h Lola Vendetta (Raquel Riba) , Javier Cercas y José Pablo García, Javier y Juan Gallego, Fernando Dagnino, Milo Manara, Laia López, David Ramírez
18h Ana Belén Riveiro, Ame Soler, Javier Olivares, Oriol Matet
19h José Luis Martín, Bea Enriquez, Doc Pastor, Sergio A. Sierra y Alex Sierra, Jaime Calderón

Diumenge 7 d'abril

11h Mathieu Reynès, Barbucci, Victor Santos, Juan cuerda, Domingo Serrano, Ed Carosia
12hTypex, Arnau Solà y Cristina Broquetas, Laura Suárez , Carles Esquembre
13h Rocío Vidal, Abel Alves, Andrés G. Leiva
16h Daniel Clowes, Igor Kordej*, Patricia Herreruela
17h Wismichu y Bonache**
18h Wismichu y Bonache**, Javier Olivares

*Janín, Devin i Kordej. Signatura limitada a 30 tiquets per autor. Per a accedir a la signatura s'haurà de passar a recollir el tiquet a l'estand d’ ECC (estand 204), el mateix dia de la signatura (Janín - Divendres 5, Devin - Dissabte 6, Kordej - Diumenge 7).

**Wismichu i Bonache. La signatura estarà limitada a 120 tiquets que Fnac repartirà el mateix dia de la signatura des del matí. Els autors signaran exclusivament llibres.


Fulgencio Pimentel


Divendres 5 d'abril

18 - 19:30h Olivier Schrauwen

Dissabte 6 d'abril

11:00 - 12:30h Olivier Schrauwen
17:30 - 18:30h Daniel Clowes

Diumenge 7 d'abril

18 - 19h Daniel Clowes


Gigamesh


Divendres 5 d'abril

16 - 17h Albert Monteys (Solid State)
17 - 18h Cels Piñol, David Esbrí, Pak Gallego, Martín Piñol  (juegos y cómics de Fanhunter)
19 - 20h Laurielle y Sergio Morán (El Vosque)

Dissabte 6 d'abril

12 - 13h Marcos Martín y Muntsa Vicente (The Private Eye)
16 - 17h Albert Monteys (Solid State)
17 - 18h Andrés Palomino (Todos somos frikis y el resto de su obra)

Diumenge 7 d'abril

11 - 12h Laurielle (El Vosque)
16 - 17h Serio Morán (El Vosque)
17 - 18h Cels Piñol, David Esbrí, Pak Gallego, Martín Piñol  (juegos y cómics de Fanhunter)


Gobierno de Aragón


Divendres 5 d'abril

11h. Dani Zarzuelo
12h. Julio Gracia, Ana Asión, Carlos Azagra y Encarna Revuelta
13h. Hombre Picaraza, Javier Marquina, Sara Jotabe ,Javier Ortiz, David Baldeón
15:30 - 16:45h  David López
17h. Julio Gracia, Ana Asión, Sara Jotabe, Javier Ortiz, Jordi Tarragona
18h. Hombre Picaraza, Javier Marquina, Gonzo, Dani Zarzuelo , Ángel Unzueta,  Gianluca Pagliarini
19h.
Julio Gracia, Ana Asión, Carlos Azagra, Encarna Revuelta, Salvador Larroca

Dissabte 6 d'abril

10h. Hombre Picaraza y Daniel Viñuales
11h. Dani Zarzuelo y Jota
11:30 - 12:30h Pedro Riera, Sagar Forniés
12h. David Daza, Víctor Solana , Elena Carmona, David López
12:30 - 14:00h
Jape
13h. David Daza, Javier Ortiz, Javier Marquina y Sara Jotabe
16h. Jota, Sara Jotabe, Víctor Solana, Dani Zarzuelo, Dani LagiJ.S. Linares
17h. Carlos Azagra, Encarna Revuelta, Javier Marquina, Antonio Altarriba, Paco Díaz
18h
. Javier Marquina, Jota, David Daza,  Picaraza, Mamen Moreu, Ivan Batty
19h. David Daza, Javier Ortiz, Elena Carmona y Dani Zarzuelo

Diumenge 7 d'abril

10h. David Daza, Javier Marquina y Gonzo
11h. David Daza , Víctor Solana, David López
12h. Javier Marquina,  Hombre Picaraza, Gonzo , Sara Jotabe, Rafael Vargas
13h. Javier Ortiz, Elena Carmona, Gonzo y Víctor Solana
13:15 - 14:30h  Rafa Sandoval
16h. David Daza, Elena Carmona, Víctor Solana, Hombre Picaraza, Antonio Pampliega, Sara Soler
17h. David Daza, Jota, Carlos Azagra y Encarna Revuelta
18h. Gonzo, Javier Ortiz, Javier Marquina y Sara Jotabe
19h. Gonzo y Víctor Solana


Llibreria Jaimes


Divendres 5 d'abril

11h-12h          David Morancho
12h-14h          Pedro Espinosa
13h-14h30      Tyto Alba
13h-15h          Toni Carbos
16h-18h          Dani Gómez
16h-18h          Juan Linares
17h-19h          Manolo Carot
17h-19h          Ruben Del Rincon
18h-19h          Altuna Horacio
18h-20h          Labiano Hugues

Dissabte 6 d'abril

11h-13h          Jandro Gonzalez
12h-14h          Labiano Hugues
12h-14h          Toni Carbos
13h-15h          Luis NCT
16h-17h          Oriol Malet
17h-19h          Jose Aguilar
17h-19h          Lluïsot
17h-19h          Bea Enriquez
18h-20h          Pedro Espinosa

Diumenge 7 d'abril

11h-12h          Mercè Darbra Trepat
11h-13h          Pedro Espinosa
11h-13h          Lapin
12h-14h          Labiano Hugues
12h-14h          Toni Carbos


Llibreria Universal


Divendres 5 d'abril

11h - 12:30h David López, Marcos Martín
12:30h - 13:30h Rafael Vargas, Fernando Llor
13:30h – 14:30h Jordi Canyisà, Kap, Roser Messa, Manel Fontdevila
16h - 17h Cristina Triana, Carles Esquembre Pablo Durá
17h - 18h Núria Tamarit, Aroha Travé
18h - 19h Borja González, Albert Monteys
18h – 19h Borja González, David López
19h - 20h  Keko, Antonio Altarriba

Dissabte 6 d'abril

11h - 12h Artur Laperla, Alex Orbe
12h - 13:30h Xavier Besse, Jaime Calderón
13:30h – 14:30h Juan Berrio, Santi Selvi
16h - 17h Sebas Martín, Bea Enríquez
17h - 18h Fermín Solís, Elisa Riera
18h – 19h Kim
18h – 19:30h David Rubín
19h - 20h  Miguelanxo Prado

Dumenge 7 d'abril

11h - 12h Montse Batalla, Xevi Domínguez , Fran Galán
12h - 13h Manu González, Jaime Martín
13h - 14h Laura Suárez, Patricia Herreruela
16h - 17h  Juanjo Cuerda, Julio Serrano
17h - 18h  Ed Carosia, Gabriela Rubio, Edgar Ramírez


Malavida


Divendres 5 d'abril

12h - 14h Xcar Malavida, Carlos Azagra, Encarna Revuelta, Pepa Pardo, Kalitos, Miguel Ángel Hernández
18h - 20h Xcar Malavida, Carlos Azagra, Encarna Revuelta, Pepa Pardo, Kalitos, Miguel Ángel Hernández

Dissabte 6 d'abril

12h - 14h Xcar Malavida, Carlos Azagra, Encarna Revuelta, Pepa Pardo, Kalitos, Miguel Ángel Hernández, Iru, Roberto Malo y Luis Orús
18h - 20h Xcar Malavida, Carlos Azagra, Encarna Revuelta, Pepa Pardo, Kalitos, Miguel Ángel Hernández, Iru, Roberto Malo, Luis Orús

Diumenge 7 d'abril

12h - 14h Xcar Malavida, Carlos Azagra, Encarna Revuelta, Pepa Pardo, Kalitos, Iru, Roberto Malo, Luis Orús
18h - 20h Xcar Malavida, Carlos Azagra, Encarna Revuelta, Pepa Pardo, Kalitos, Iru, Roberto Malo,Luis Orús


Món Còmic


Divendres 5 d'abril

11:30 h - 13:30 h Bié
15:30 h - 19:30 h  Bié

Dissabte 6 d'abril

10:30 h - 14:30 h Bié
15:30 h - 19:30 h Bié

Diumenge 7 d'abril

10:30 h - 14:30 h Bié


Norma Editoral


Divendres 5 d'abril

14:30 h – 16:00 h SESIÓN ESPECIAL: Nuevas Hazañas Bélicas
16:30 h – 18:30 h  Laia López, Miguelanxo Prado, Victor Santos, Sagar, A.J.Alburquerque, Keko, Kim, Antonio Altarriba
18:30 h – 20:00 h Milo Manara, Matteo Scalera, Pedro J.Colombo, Salva Rubio, Carlos Puerta, Miguel Díaz Vizoso, Francis Porcel, Santipérez
 

Dissabte 6 d'abril

10:30 h – 12:00 h David Ramírez, Victor Santos, Sergio Mora, Matteo Scalera, Carlos Puerta, A.J.Alburquerque, Santipérez, Miguel Díaz Vizoso
12:30 h – 14:00 h Daniel Torres, Milo Manara, Homs, Miguelanxo Prado, Keko, Kim, Antonio Altarriba, Hernán Migoya           
16:30 h – 18:30 h Fidel de Tovar, Dani Bermúdez, Salva Rubio, Pedro J.Colombo, Denis Lapiere, Homs, Efa, Antonio Navarro, Jaime Martín
18:30 h – 20:00 h  Milo Manara, Antonio Scalera, Francis Porcel, Belén Ortega, Carlos Puerta, Rubén Pellejero, Laia López, David Ramírez

Diumenge 7 d'abril

10:30 h – 12:00 h Miguelanxo Prado, Belén Ortega, A.J.Alburquerque, Carlos Puerta, Miguel Díaz Vizoso, Francis Porcel, Perdro J.Colombo, Jaime Martín
12:30 h – 14:00 h  Santipérez, Barbucci, Víctor Santos, Antonio Navarro, Kim, Antonio Altarriba, Fidel de Trovar, Dani Bermúdez
16:30 h – 18:30 h  SESIÓN ESPECIAL: Nuevas Hazañas Bélicas


Panini


Divendres 5 d'abril

16.30 - 17.30h Arnau Solà y Cristina Broquetas (Las sirenas del Faro)
18.30 - 19.30h Rafael Vargas y Fernando Llor (La pieza / El espíritu del Escorpión)
17.30 - 18.30h Carles Esquembre (La Brigada Lincoln / Un poeta en Nueva York), Joan Mundet (Capablanca), Jape (Cómo dibujar Kawaii, Manga y Chibi)
18.30 - 19.30h Fernando Dagnino (Smart Girl), Carlos Pacheco (Vida  Capitana Marvel / Siempre Vengadores / r X Los vengadores), Pasqual Ferry (Thor / Recomendado por: 4 fantásticos)

Dissabte 6 d'abril

12 - 13h Salva Espín (Tú eres Deadpool), Paco Díaz (Tú eres Masacre),  Javier Garrón (Dr. Strange)
13 - 14h Carles Esquembre y Pablo Durá (Brigada Lincoln / Poeta en Nueva York), Fernando Dagnino (Smart Girl)
16 - 17h Patricia Herreruela (La culpa va se del gat), Pablo Caballo y Fernando Llor (El Espíritu del escorpión), Rafael Vargas (La pieza)
17 - 18h Giuseppe Matteoni (Dragonero Origen), David Baldeón, Salvador Larroca (Ironman / R X Asombroso Spiderman)
18 - 19h Salva Espín (Masacre), Dani Lagi (Cómo conocí a vuestra Marvel), Jape (Cómo dibujar Kawaii, Manga y Chibi)

Diumenge 7 d'abril

12 - 13h Joan Mundet (Capablanca), Jordi Bernet (Torpedo), Salva Espín (Masacre)
13 - 14h José Fonollosa (Diccionario escéptico / Las hadas no existen), Iban Coello, Carles Esquembre y Pablo Durá (La Brigada Lincoln / Un poeta en Nueva York)
16 - 17h Arnau Solà y Cristina Broquetas (Las sirenas del Faro), Patricia Herreruela (La culpa va ser del gat)
17 - 18h Dani Lagi, Cristina Broquetas y Arnau Solà


Penguin Random House


Divendres 5 d'abril

17h-18h: Borja González
18h-19h: Daniel Clowes (Firma limitada a 50 tickets) / Tute
19h-20h: José Luis Martín / Fermín Solís / Typex / Javier y Juan Gallego

Dissabte 6 d'abril

10h-11h: Cris Daura
11h-12h: Laia López / Agustina Guerrero
12h-13h: Jan (Firma limitada a 45 tickets que se repartirán en el mismo stand desde las 10:00h del mismo día) / María Hesse
13h-14h: Jan (Firma limitada a 45 tickets que se repartirán en el mismo stand desde las 10:00h del mismo día), / Raquel Riba / Javier Cercas y José Pablo García / Javier y Juan Gallego
16h-17h: Ame Soler / Ana Belén Rivero
17h-18h: Francisco Ibáñez (Firma limitada a 120 tickets que se repartirán en el mismo stand desde las 10:00h del mismo día), / Typex / José Luis Martín / Oriol Malet
18h-19h: Francisco Ibáñez (Firma limitada a 120 tickets que se repartirán en el mismo stand desde las 10:00h del mismo día) / Fermín Solís / Javier Cercas y José Pablo García
19h-20h: Andrea Lucio / Jordi De Miguel / Borja González / Javier y Juan Gallego

Diumenge 7 d'abril

11h-12h: Rocío Vidal
12h-13h: Ramis y Cera / Fermín Solís
13h-14h: Artur Laperla / Tute
16h-17h: Cristina Triana
17h-18h: Raquel Riba


Planeta Cómic


Divendres 5 d'abril

17h - 18h Toni Fezjula (Veil/Dead Inside)
18h - 19h KATIA GRIFOLS (Cosas que pasan cuando llevas vida de artista)

Dissabte 6 d'abril

11h - 12h SARA SOLER(En la oscuridad), Toni Fezjula (Veil/Dead Inside)
13h - 14h DANIEL ESTORACH/EL TORRES/JULIÁN LÓPEZ (HMHPAMB )
15:30h - 16:30h INMA ALMANSA/LUIS PONCE (100 pesetas)
18h - 19h ERNEST SALA (Trilogía del Batzán)

Diumenge 7 d'abril

11h - 12h SARA SOLER(En la oscuridad)
13h - 14h DANIEL ESTORACH/EL TORRES/JULIÁN LÓPEZ (HMHPAMB )
16h - 17h PATO MENA (Ese Momento)


Sallybooks


Divendres 5 d'abril

16h - 17h Manu Gutiérrez
17h - 18h Islena Neira
18h - 19h Manu Gutiérrez & Xulia Vicente | Lourdes Navarro

Dissabte 6 d'abril

11h - 12h César Herce | Lourdes Navarro
12h - 13h Islena Neira
16h - 17h César Herce | Lourdes Navarro
17h - 18h Jaime Vicente | Islena Neira
18h - 19h Miquel Rodríguez | Manu Gutiérrez & Xulia Vicente

Diumenge 7 d'abril

11h - 12h Núria Aparicio | Iru Expósito | Lourdes Navarro
12h - 13h César Herce | Manu Gutiérrez & Xulia Vicente
16h – 17h Jaime Vicente  
17h - 18h Miquel Rodríguez
18h - 19h Manu Gutiérrez


Organitzat per:

Comic Barcelona

© 2019 All rights reserved

C/. Palau, 4
08002 Barcelona (Spain)
info@ficomic.com